+371 66065949    
+371 27337758    

Piegāde

Piedāvājam arī materiālu piegādi līdz Jums vēlamajam objektam.

Transporta izmaksas un piegādes termiņš ir atkarīgs no apjoma un piegādes vietas, kas tiek saskaņots individuāli. Piegādes cena tiks uzrādīta Jums nosūtītajā pasūtījuma rēķinā.

Klientam iepriekš tiek paziņots konkrētais piegādes laiks.

Ja norādītajā laikā klients nav ieradies saņemt preci un nav sazvanāms pa norādīto kontakttālruni, tad transporta maksimālais gaidīšanas laiks ir 15 minūtes. Pēc tam pasūtītā prece tiek nogādāta atpakaļ uz veikalu. Nauda par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta. Šajā gadījumā klientam pašam ir jāierodas veikalā pēc savas preces. Ja nepieciešama mūsu transporta piegāde, tad ir jāapmaksā papildus transporta pakalpojumi.

Pasūtīto preci var saņemt arī pilnvarotā persona (uzrādot personu apliecinošu dokumentu). Pilnvarotās personas vārds, uzvārds un mobilais telefons ir jānorāda ailē Papildus pieprasījumi pasūtījuma veikšanas brīdī.

Par preču izkraušanu ir atbildīgs klients.

Pircējam, saņemot preci, jāpārbauda tās atbilstība un apjoms. Parakstot pavadzīmi, pircējs apstiprina, ka nav nekādu pretenziju daudzuma un vizuālā izskata ziņā.

Ja izvēlaties pats saņemt preci klātienē, tad to Jūs varat saņemt jebkurā no mūsu veikaliem. Saite uz - Veikalu kontaktu informācija.

Mēs ar Jums sazināsimies pēc pasūtījuma noformēšanas un paziņosim, kad Jūsu pirkums tiks piegādāts uz veikalu.